Четвер, 30 липня 2015 00:00

Створено Координаційний центр розвитку вітчизняного сільгоспмашинобудування

Вчора, 29 липня, було підписано Положення про Координаційний центр з інноваційного розвитку вітчизняного сільськогосподарського та автотранспортного машинобудування. Координаційний центр створюється на основі Академії аграрних наук та Інституту механізації та електрифікації сільського господарства за участю Міністерства аграрної політики України, асоціацій «Украгромаш», «Укравтопром», УААІ, «Укрмашбуд».

Під час підписання Положення заступник міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька зазначила, що одним із завдань Координаційного центру є створення привабливого інвестиційного клімату в Україні.

У свою чергу, Голова ради Асоціації «Украгромаш» Павло Штутман заявив, що об'єднання зусиль і досвіду підприємств автопрому та сільгоспмашинобудування дозволить отримати доступ виробникам сільгосптехніки до високих технологій, об'єднання з науковими інститутами дасть можливість розвивати і втілювати власні розробки, а участь Мінагрополітики дозволить бути почутими на законодавчому рівні.

За матеріалами Agropravda.com

Читати 645 разів Останнє редагування Четвер, 30 липня 2015 13:22

Корисні посилання