Середа, 20 серпня 2014 03:00

В інтересах українських сільгоспмашинобудівників Кабмін готовий скасувати ряд імпортних мит

В ході конференції Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш», що відбулася в Кіровограді 28 червня прийнято рішення про прийняття до її лав трьох нових членів - ПАТ "Лозівський ковальсько-механічний завод", ТОВ ПО "Техно" і ДП ПО "Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова ". 
 
Крім того, Павло Штутман був обраний головою ради Асоціації на ще одну каденцію, а до складу ради дообрано Сергій Серебряков, генеральний директор ВАТ "Харківський тракторний завод імені Серго Орджонікідзе", та Олександр Олійник, голова правління ТОВ НВП "Херсонський машинобудівний завод". 
 
Крім організаційних питань, в ході заходу обговорювалися умови участі вітчизняних сільгоспмашинобудівників в найбільшій на території України спеціалізованій виставці «АГРО», що щорічно проходить у Києві. Сьогодні участь в ній обходиться українським підприємствам в астрономічну для деяких з них суму - близько півмільйона гривень. При цьому широко представлені глобальні виробники, що володіють потужним фінансовим ресурсом. 
 
На думку виробничників з «Украгромаш», держава має бути зацікавлена ​​в повноцінному представництві вітчизняних виробників на подібних заходах, тим більше, що головним розпорядником «АГРО» є спеціалізована структура профільного міністерства. За результатами обговорення питання прийнято рішення звернутися від імені асоціації до вищих органів державної влади з рекомендацією вжити заходів для надання вітчизняним машинобудівникам пільгових умов участі у виставці.
Читати 638 разів

Корисні посилання