П'ятниця, 12 лютого 2016 00:00

Міністерство аграрної політики планує залучити на зрошення до 2 млрд. доларів інвестицій

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про створення Координаційної ради з питань відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем. Очолив Координаційну раду Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Про це повідомляється на сайті Мінагрополітики.

Основними завданнями координаційної Ради буде забезпечення координації центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань агропромислового комплексу з питань підготовки пропозицій щодо відновлення роботи та розвитку зрошувальних систем із залученням представників Світового банку та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В Міністерстві розраховують, що фінансування і відновлення зрошення розпочнеться у 2016-2017 році, а до 2020 року вдасться відновити поливи на площі 500-550 тис га. Це дозволить довести загальні площі зрошення (без Криму) до 1 млн г. Загалом планується залучити на цей проект 1,5-2 млрд доларів США інвестицій. Проект відновлення системи зрошення на Півдні охоплює 5 областей: Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку та Дніпропетровську.

 

Читати 890 разів

Корисні посилання