Середа, 20 серпня 2014 03:00

Повідомлення

Як відомо, 01.06.2012 року набуває чинності новий Митний кодекс України в розділі ХХІ. «Прикінцеві та перехідні положення» пункт 4, п.п.8 зазначено, що до 1 січня 2017 року звільняються від оподаткування ввізним митом при ввезенні на митну територію України та поміщенні в митний режим імпорту: матеріали, вузли, агрегати та/або комплектуючі вироби, що ввозяться на митну територію України підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу, у разі якщо такі товари не виробляються в Україні. Зазначені у цьому підпункті товари звільняються від оподаткування за умови, що ці товари використовуються платниками податку для виробництва техніки та/або обладнання для агропромислового комплексу, визначених пунктом 1 частини першої статті 1 Закону України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу». Порядок ввезення, перелік зазначених підприємств та товарів з визначенням їх кодів згідно з УКТЗЕД встановлюються Кабінетом Міністрів України.
 
Асоціацією «Украгромаш» було підготоване та направлене звернення на адресу Міністерства аграрної політики та продовольства України з пропозиціями щодо переліку вище зазначених матеріалів, вузлів, агрегатів, ін. з метою їх структуризації та подання до КМУ.
Повідомляємо, що вище зазначені пропозиції підприємств-членів Асоціації «Украгромаш» було враховано та затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 459 від 23.05.2012.
 
З текстом постанови, порядком ввезення та переліком імпортної продукції, що звільняється від обкладення ввізним митом можна ознайомитись за посиланнями:
 
Читати 702 разів Останнє редагування Середа, 20 серпня 2014 17:39

Корисні посилання