Понеділок, 18 липня 2016 00:00

Господарський суд затвердив План санації ХТЗ

Господарський суд Харківської області затвердив План досудової санації ПАТ "Харківський тракторний завод", повідомляється на сайті підприємства.

Перед слуханням справи члени трудового колективу ХТЗ вийшли на пікет під стіни Господарського суду Харківської області.

Біля суду зібралося близько 250 працівників заводу. Люди тримали національні прапори України, плакати з написами "Не дамо знищити ХТЗ", "Наші діти хотять їсти", "Допоможіть врятувати ХТЗ".

Пікетувальники виступили категорично проти того, щоб майно заводу було розпродано для погашення заборгованості перед кредиторами, і вимагали від суду затвердити прийнятий на підприємстві 9 червня План досудової санації.

За словами в.о. генерального директора Харківського тракторного заводу В'ячеслава Шевченка, ХТЗ як і раніше не працює, всі рахунки заблоковані, однак після останнього пікету управління СБУ в Харківській області, який пройшов 16 червня, перевірки підприємства силовиками припинилися. Шевченко повідомив, що, крім податків, завод заборгував близько 30 млн грн заробітної плати своїм працівникам.

"Я хочу, щоб колектив почав працювати, люди стали отримувати свою зарплату, люди почали працювати на своєму підприємстві, випускати продукцію, платити податки державі. Замовлення є. Але ми не можемо працювати через те, що всі рахунки заблоковані. Ми не можемо ні купувати продукцію, комплектуючі, які нам необхідні, ні розраховуватися з постачальниками", - сказав Шевченко.

Як повідомлялося, 9 червня збори кредиторів ХТЗ вирішили почати процедуру досудової санації.

Читати 786 разів

Корисні посилання