Понеділок, 01 серпня 2016 00:00

Суд Харкова почав розгляд клопотання ХТЗ про скасування арешту рахунків і активів підприємства

Київський районний суд Харкова почав розгляд клопотання ПАТ "Харківський тракторний завод ім. С. Орджонікідзе" про скасування арештів рахунків і активів підприємства, накладених в рамках кримінального провадження. У документі, зокрема, зазначається, що «застосовані арешти рахунків АТ "ХТЗ" нібито з метою збереження підприємства і його промислових потужностей, навпаки викликали повну зупинку діяльності підприємства, що абсолютно очевидно не сприяє його збереженню... діяльність заводу паралізована, за 4 місяці простою, з конвеєра заводу не зійшов жоден трактор... Все це унеможливлює своєчасність розрахунків АТ "ХТЗ" за своїми зобов'язаннями, в тому числі і тими, які стосуються виплати заробітної плати практично 3 тисячам співробітників заводу".

Суддя Київського районного суду м. Харкова зазначила в ході судового засідання, що за понад 4,5 місяців, які триває досудове розслідування, так і не було визначено начебто збитки, спричинені посадовими особами ХТЗ, так само як і не було визначено потерпілих в рамках кримінального провадження.

Олег Скупинський, громадський адвокат трудового колективу ХТЗ прокоментував позицію харківської Феміди так: "Як ми і припускали, до повного відновлення нормальної діяльності заводу потрібно подолати ще безліч юридичних перешкод. Але на даний момент, трудовий колектив діє як єдиний механізм, і ми не зупинимося ні перед якими перешкодами!".

Читати 792 разів

Корисні посилання