Неділя, 23 жовтня 2016 00:00

"Ельворті" на AGROEXPO 2016: Від історії до сучасності з українським колоритом.

З 29 вересня до 1 жовтня на міжнародній виставці AGROEXPO 2016 у Кропивницькому продукція компанії «Ельворті» гідно представила українське сільськогосподарське машинобудування, а також показала новинку 2016 року зернову сівалку ASTRA 6.

IV Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO 2016 - найбільша виставка в Україні, яка дозволяє аграріям побачити повну номенклатуру сільгосптехніки від українських та іноземних брендів, де техніка не тільки демонструється, але і продається. Офіційне відкриття виставки пройшло за участю Міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового, заступника міністра з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова і губернатора Кіровоградської області Сергія Кузьменка.

У міжнародній виставці AGROEXPO 2016 брали участь лідери АПК-індустрії, серед яких компанія «Ельворті». У рамках виставки був представлений широкий вибір ґрунтообробної та посівної техніки. Цього року відвідувачі мали можливість відразу ознайомитися з історією заводу «Ельворті», і з сучасним сільгоспмашинобудуванням, а також насолодитися українським колоритом, адже вся експозиція була оформлена у народному стилі. У цьому році особливий акцент був зроблений на польових демонстраціях інноваційних технологій в АПК. Компанія традиційно взяла участь у демпоказах на спеціальному полігоні, загальною площею понад 6 га, надаючи можливість аграріям оцінити роботу техніки і зробити для себе кращий вибір. Новинка 2016 року -зернова сівалка ASTRA 6, призначена для посіву за мінімальною і традиційною технологією, 4-х рядна дискова борона ANTARES 6x4С, яка не має аналогів в Україні, посівний комплекс ALCOR 10 і обприскувач TETIS 24, були продемонстровані в роботі у полі.

Під час виставки з експозиції «Ельворті» аграрії мали можливість придбати техніку зі знижкою 5% або 10%. 17 одиниць представлених на майданчику «Ельворті» були продані за перший же день. За три дні компанія «Ельворті» збирала навколо себе фермерів, аграріїв і потенційних партнерів. Більше 2000 відвідувачів зафіксовано в експозиції, де були продемонстровані  як серійні машини, так і новинки:

- посівний комплекс ALCOR 7,5;

- пневматична однодискова сівалка по нульовій технології ORION 9,6;

- сівалки універсальні пневматичні VEGA 8 PROFI, VEGA 16 PROFI, VESTA 8 PROFI;

- сівалки зернотукові: новинка 2016 року ASTRA 6, а також ASTRA 5,4-06, ASTRA 4, ASTRA 3,6 A;

- фронтальний навантажувач FORTIS 1600;

- обприскувач TETIS 24;

- культиватори POLARIS 4, POLARIS 8,5;

- борони дискові 2-х рядні PALLADA 3200, PALLADA 4000, PALLADA 6000;

- борони дискові 4-х рядні ANTARES 4X4, ANTARES 6X4.

Ці машини поєднують у собі останні досягнення сучасного сільгоспмашинобудування і найбільш вдало відображають тенденції розвитку галузі  у цілому, також мають ряд переваг. Вони легкі в обслуговуванні, за своїми технічними, експлуатаційними характеристиками не поступаються закордонним аналогам і, найголовніше, конкурентоспроможні за ціною. Продукція «Ельворті» користується попитом на ринку, тому як багаторічний досвід роботи, досконале знання потреб українських господарств, використання передових технологій у виробництві та новітніх конструкторських розробок - все це є потужним базисом ефективної діяльності підприємства. Участь в AGROEXPO 2016 стало для «Ельворті» можливістю довести, що техніка від кіровоградського гіганта машинобудування користується попитом на сьогоднішній день, як у дрібних фермерських господарствах, так і у великих агрохолдингів.

У висновку можна сказати, виставка AGROEXPO рік від року набирає обертів, привертаючи увагу агробізнесу, органів державної влади, наукових кіл та потенційних інвесторів, а також стимулює розвиток сільськогосподарської галузі Кіровоградщини та інших регіонів. Участь у таких виставках - прекрасна можливість продемонструвати всім потенціал українського сільгоспмашинобудування.

Довідка.  У IV Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO 2016 взяли участь 470 профільних компаній і 500 компаній-учасниць "Покровського ярмарку". Всього відвідувачів - 20 700 осіб. Загальна площа: 79000 м² відкритої і 9300 м² критої виставкової площі. Новинкою AGROEXPO у 2016 році стала виставка племінних тварин і птиці (загальною площею 2000 кв.м.). Загальна площа спеціального полігону для демпоказов становить - 60 000 м² (6 га).

Медіа

Читати 1069 разів Останнє редагування Неділя, 23 жовтня 2016 22:21

Корисні посилання