Середа, 01 березня 2017 00:00

«Лозівські машини» збільшать продажі

Компанія "Лозівські машини" у 2017 році планує збільшити продажі на 50% в порівнянні з 2016 роком, коли вони перевищили 250 млн грн.

Про це повідомив віце-президент з маркетингу УПЕК Роман Гіршфельд, пише "Агравері" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Так, у 2016 році група наростила продажі на 80% до попереднього року, пов'язуючи такий показник з успішною стратегією просування продукції "Лозовських машин".

"У кількісному вираженні ми завершили 2016 рік продажем 1 тис. сільгоспмашин. У поточному році плануємо збільшити цей показник вдвічі," ― сказав Гіршфельд.

Він зазначив, що в 2016 році кількість ключових дилерів бренду в Україні, країнах СНД і Європі збільшилася вдвічі - до 42 компаній.

"У минулому році ми почали поставки сільгоспмашин через дилерську мережу в Латвію, Естонію, Угорщину, Румунію, Узбекистан. Продовжуємо співпрацю з рядом інших країн Балтії та Європи ― Польщею, Литвою, Болгарією та ін. В поточному році плануємо розширити мережу як мінімум удвічі, і в кожній країні СНД і Східної Європи мати по одному-двом ключовим опорним дилерам," - повідомив топ-менеджер групи.

У числі заходів, які стимулюють продажі "Лозовських машин", Гіршфельд також відзначив участь в різних виставках, на яких, в тому числі, представляються новинки.

На думку Гіршфельда, зростанню продажів сільгоспмашин сприятиме і рішення уряду України компенсувати 15% вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва українським аграріям, на що у 2017 році виділено 550 млн грн, а на наступний рік заплановано 1 млрд грн.

Читати 962 разів Останнє редагування Середа, 01 березня 2017 13:14

Корисні посилання