Понеділок, 20 березня 2017 00:00

«Лозовські машини» представили енергоефективні агрегати на виставці «ВЕСНА-2017»

 «Лозовські машини» представили енергоефективні агрегати на регіональній виставці «ВЕСНА-2017», яка пройшла 17 березня на базі філії «Агротехсервіс» АТ «Промарматура» (Дніпропетровська обл., смт. Партизанське).

Експозиція «Лозовських машин» була представлена  дискатором «Дукат-5» і зубною пружинною бороною «Ліра-15», йдейться на сайті "Кластер АГРОТЕХНІКА".

«Дані лінійки продукції є найбільш затребуваними серед аграріїв країни завдяки їх показникам енергоефективності, ресурсозбереження та відмінній якості обробки грунту, - зазначив менеджер зі збуту Сергій Шарбан

Співробітник компанії відзначив, що виставка зібрала керівників і фахівців фермерських господарств не тільки з Дніпропетровської, але і Полтавської, Запорізької та Харківської областей.

Також серед відвідувачів заходу - студенти і викладачі аграрних навчальних закладів області, зокрема, стенд «Лозовських машин» відвідали представники Дніпропетровського державного аграрного університету та Царичанського аграрного професійного ліцею.

«Представники аграрних закладів активно цікавляться діяльністю інноваційно-освітнього кластера« Агротехніка », запитують про можливості приєднання», - відзначив Сергій Шарбан.

 

На даний момент вивчення грунтообробної сільгосптехніки «Лозовських машин» і унікальних конструкторських рішень, реалізованих в техніці, включено в навчальну програму декількох найбільших аграрних університетів країни.

Читати 959 разів Останнє редагування Понеділок, 20 березня 2017 12:28

Корисні посилання