Четвер, 22 червня 2017 00:00

Павла Штутмана обрали головою Ради асоціації "Украгромаш" (ФОТО)

Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» на загальних зборах, які пройшли вчора, 21 червня, у Києві, обрала голову ради асоціації та почесного президента.

Члени «Украгромашу», серед яких керівники найбільших в Україні підприємств-виробників сільгосптехніки, одноголосно підтримали кандидатуру голови спостережних рад ПрАТ «Гідросила Груп» та ПрАТ «Ельворті Груп» Павла Штутмана на посаду голови ради об’єднання.

«Вдячний всім членам асоціації за надану мені довіру.До складу асоціації входить 43 підприємства сільгоспмашинобудування України, на яких працює 40 тисяч осіб,котрі своєю щоденною працею утримують і розвивають одну з найважливіших галузей промисловості. Я зроблю все можливе для розвитку сільгоспмашинобудування, для підвищення його конкурентоспроможності», - підкреслив Павло Штутман.

Крім того, рішенням загальних зборів було запроваджено нову керівну посаду почесного президента асоціації. Ним став виконавчий директор-заступник голови Національного комітетупромислового розвитку України Анатолій Гіршфельд.

Довідково. Асоціація підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» створена у квітні 2010 року з метою захисту і представництва законних інтересів українських виробників сільгоспмашинобудування. До складу асоціації входять 43 підприємства України, серед яких ПАТ«Харківський тракторний завод», ДП«Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», ТОВ «Херсонський машинобудівний завод», ПраТ «Ельворті», ТОВ «Велес-Агро», ПрАТ «Гідросила» та ін. «Украгромаш» також є одним із засновників Міжнародної агропромислової виставки «Agroexpo».

 

Читати 1407 разів

Корисні посилання