П'ятниця, 23 березня 2018 00:00

«Гідросила» відвідала найбільшу виставку у Центральній та Східній Європі

Європейське представництво групи компаній «Гідросила» - «Hydrosila EU» - вперше приймало участь в міжнародній агропромисловій виставці AGROTECH - найбільшій аграрній виставці у Центральній і Східній Європі.

Виставка проходила з 16 по 18 березня в місті Кельц (Республіка Польща). 

Особливу цікавість у відвідувачів виставки викликали гідроциліндри для оборотних, навісних і напівнавісних плугів і інший с/г техніки, насоси та гідромотори шестерені серії «К» і «Т», аксіально-поршневі насоси з LS-системою управління для гідросистем тракторів, комбайнів, обприскувачів та інших типів с / г машин PVC1. 

«Гідросила» давно працює з ринком Європейського Союзу і відкриття представництва значно спростило роботу з європейськими партнерами», - підкреслив директор« Hydrosila EU »Артем Єресько . 

Нагадаємо, що група компаній «Гідросила» відкрила в Європейському Союзі представництво, яке розташовується у місті Вроцлав (Республіка Польща). Основним видом діяльності «Hydrosila EU» є оптові продажі гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем торгової марки «Гідросила» на території ЄС. 

 

Джерело

Читати 927 разів Останнє редагування П'ятниця, 23 березня 2018 17:03

Корисні посилання