П'ятниця, 06 квітня 2018 00:00

ХМЗ вже випустив 8 комбайнів Skif 280 Superior

ХМЗ вже випустив 8 комбайнів Skif 280 Superior.

Про це на прес-конференції "Чому інвестор полюбив Херсонську область?" повідомив президент Міжнародної громадської організації "Землячество Херсонських" Юрій Гусев.

Як розповів Юрий Гусев: «Завод уже випустив 8 комбайнів спільно з фінскою компанією. І сьогодні на рівні Кабінету міністрів обговорюється питання про те, щоб на базі Херсонського машинобудівного заводу створити цілу програму "Комбайни України ", яка б забезпечила нашу аграрну країну технікою власного виробництва ".

Він підкреслив, що дуже непросто було знову запустити підприємство, яке пройшло кілька років і навіть опинилося під загрозою знищення. Але завдяки підтримці з боку обласної державної адміністрації на Херсонській області випускаються не тільки комбайни, але й трактори, портові доки, які експортуються в інші держави світу.

Нагадаємо, перша інформація про підготовку виробництва новинок з'явилася восени 2016 року, а про старті виробництва саме Skif 280 Superior - було заявлено на початку березня 2017 року. В липні 2017 року комбайн вперше представили на урочистому відкритті нового перегрузочного терміналу компанії «Нібулон».

Комбайн Skif 280 Superior збирається з агрегатів Sampo Rosenlew SR 3085 Superior. В планах підприємства - виробляти по 10 комбайнів щотижня.

 

Джерело

Читати 1403 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 квітня 2018 15:44

Корисні посилання