Середа, 25 квітня 2018 00:00

До «Украгромашу» приєдналося ще шість нових членів!

Вчора, 24 квітня, відбулось розширене засідання Ради асоціації «Украгромаш» за участю заступника голови Національного комітету з промислового розвитку України, почесного президента Асоціації Анатолія Гіршфельда, голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника, директора департаменту промислової політики Мінекономрозвитку України Олександра Черних, а також інших членів асоціації.

Під час засідання порушили питання необхідності стимулювання технічного переозброєння промислових підприємств України, а також, що не менш важливо, кадрового переозброєння, адже дефіцит професійних кадрів несе сьогодні пряму загрозу розвитку української промисловості.

Прийняли ряд ініціатив, з якими Асоціація планує найближчим часом виступити. Це, в першу чергу, необхідність введення пільг для складальних виробництв сільгосптехніки, в тому числі пільги на ввезення вузлів і агрегатів, які не виробляються в Україні, а також впровадження мит на ввезену з-за кордону б/у техніку.

На завершення засідання прийняли до складу Асоціації шість нових членів: ТОВ «Негабарит-сервіс» (ТМ VOLLAND), ТОВ «Вест АС», ТОВ «Оріхівсільмаш», ТОВ «Машзавод «Техніка», ТОВ «Завод сільгоспмашин», ТОВ «Завод Кобзаренка».

 

Читати 2726 разів Останнє редагування Середа, 25 квітня 2018 16:15

Корисні посилання