Четвер, 12 липня 2018 00:00

ПАТ «Ельворті» передала в НУБІП стенди зі зразками сівалок

ПАТ «Ельворті» передала для забезпечення навчального процесу Національному університету біоресурсів і природокористування України три нових навчально-дослідних стенди секцій сівалок модельних рядів «Astra», «Vega», «Vesta».

Відтепер студенти НУБІП матимуть змогу вивчати модельний ряд сівалок виробника, проводити регулювання та лабораторні досліди.

Дана лабораторія дозволяє за допомогою наочних матеріалів продемонструвати студентам, викладачам і технічним фахівцям інженерних факультетів конструкцію сучасної техніки на прикладі продукції, що випускається ПАТ «Ельворті» - провідного українського виробника, сільськогосподарської техніки. Це допомагає спростити засвоєння конструкції машин, а також технології виготовлення і роботи за допомогою демонстраційних плакатів, мультимедійних презентацій та роликів.

За словами генерального директора ПАТ «Ельворті» Сергія Калапи, лабораторія дає можливість представити свою продукцію, а також продемонструвати можливості підприємства, робочі площі і потенціал для майбутніх співробітників. Все це, безумовно, сприяє підвищенню якості підготовки фахівців в галузі машинобудування в Україні.

 

Джерело.

Читати 822 разів Останнє редагування Четвер, 12 липня 2018 14:36

Корисні посилання