Вівторок, 11 вересня 2018 00:00

На AGROEXPO зі знижками продаватимуть техніку відомих брендів

Купити техніку дешевше цього року аграрії зможуть на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018, яка проходитиме з 26 по 29 вересня.

«Традиційно низка вітчизняних та іноземних виробників сільгосптехніки продаватиме свою продукцію зі знижкою. Ця акція проводиться не перший рік і, як показала практика, користується великим попитом серед аграріїв», ‒ говорить генеральний директор компанії-розпорядника виставки ТОВ «Украгроекспо» Ігор Глібко.

Діятимуть дві знижкові акції. За умовами першої, покупець отримує знижку 5% у разі підписання на виставці договору на купівлю техніки. Друга передбачає дисконт 10% і більше, якщо буде придбаний виставковий зразок прямо з експозиції. 

Свою участь у знижковій акції підтвердили 12 компаній-експонентів. Купити дешевше можна буде техніку таких відомих вітчизняних брендів, як ХТЗ, Ельворті (Червона зірка), Лозівські машини, а також іноземних: John Deere, New Holland, Mashio Gaspardo, KINZE, KUHN та ін.

Виставка AGROEXPO займає площу 125 тисяч квадратних метрів та входить до десятки найбільших виставок Європи. Торік у ній взяло участь 585 профільних компаній та 530 компаній-учасниць «Покровського ярмарку». За чотири дні виставку відвідало 27 250 осіб.

 

Джерело.

Читати 642 разів Останнє редагування Вівторок, 11 вересня 2018 16:39

Корисні посилання