Вівторок, 23 жовтня 2018 00:00

У розвиток ХТЗ вкладуть ще 5 мільйонів доларів

Ярославський вкладе в розвиток ХТЗ ще $ 5 млн Харківський тракторний завод в 2018 році, реалізуючи довгострокову програму модернізації, отримав від власника і освоїв близько $ 5 млн. На 2019 й рік закладена така ж сума.

Про це в ході п'ятого агропромислового форуму AGROPORT в Харкові розповів генеральний директор Харківського тракторного заводу Андрій Коваль.

«Зараз за фактом інвестовано близько $ 5 млн. У наступному році - ще близько $ 5 млн», - сказав Коваль.

Гендиректор підкреслив, що ХТЗ зробив в 2018 році значне упор на поліпшення якості вироблених тракторів.

«У продукт тільки з початку року було внесено більше 200 поліпшень - від невеликих до досить значних: адаптована нова лінійка моторів, ефективних, сучасних, економічних. Крім того, ми хочемо, щоб трактор возив більше, працював надійніше, споживав менше палива і так далі. Тобто споживчі властивості продукту і надалі будуть покращуватися », - сказав Коваль.

Генеральний директор ХТЗ додав, що підприємство працює не тільки безпосередньо над продуктом, але і над підвищенням загальної ефективності виробничого процесу.

«Зараз завод в стані великого будівництва: ми реконструюємо цех, купуємо нове обладнання, оптимізуємо структуру виробництва. Це дозволить дати ще більш приємну ціну продукту », - сказав Коваль.

 

Джерело

Читати 714 разів Останнє редагування Вівторок, 23 жовтня 2018 08:31

Корисні посилання