П'ятниця, 31 травня 2019 00:00

У Києві пройшло розширене засідання Ради Асоціації «Украгромаш»

29 травня у м. Київ на базі Федерації роботодавців України відбулось розширене засідання Ради Асоціації «Украгромаш».

В роботі засідання прийняли участь заступник голови Національного комітету з промислового розвитку України, почесний президент Асоціації Анатолій Гіршфельд, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, а також керівники підприємств-членів Асоціації. 

Під час засідання виробники продукції галузі сільгоспмашинобудування обговорили стан, проблематику та перспективи розвитку ринків для збуту техніки, розглянули результати реалізації програми часткової компенсації вартості техніки з метою розвитку сільськогосподарського машинобудування. 

Так прокоментували питання, що піднімались під час засідання учасники на своїх сторінках в мережі Фейсбук :

Голова Ради Асоціації «Украгромаш» Штутман П.Л. на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

Заступник голови Національного комітету з промислового розвитку України, почесний президент Асоціації Анатолій Гіршфельд, на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук:

Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва - Віктор Галасюк, на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

За підсумками зустрічі було прийнято рішення вийти до Уряду та Парламенту з ініціативами створення програми імпортозаміщення у галузі, підтримки підприємств, які постраждали внаслідок запровадження економічних санкцій, підтримки виробництва складної сільськогосподарської техніки (тракторів, комбайнів тощо), компенсації роботодавцям за навчання працівників на робочому місці. Також запропоновано запровадити утилізаційний збір на вживану імпортну сільгосптехніку. 

На завершення засідання до складу Асоціації було прийнято нових членів: ТОВ "Украгроекспо", ТОВ "Виробництво підсиленої техніки", ПП "ВК Технополь", ТОВ "СПД Петров", ПАТ «Корсунь-шевченківський верстатобудівний завод ім. Б. Хмельницького» та ТОВ «Украгроекспо»

 

Читати 495 разів Останнє редагування П'ятниця, 31 травня 2019 16:27

Корисні посилання