Четвер, 01 серпня 2019 00:00

Українську сільгосптехніку представили у Канаді

"LOZOVA MACHINERY"  представила техніку в західній Канаді (Саскачеван) на виставці Ag in Motion.

На виставковому заході "ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ" знайшли нового партнера - дилерську компанію, що працює в західних регіонах Канади.

Найближчим часом спільно з новим дилером "LOZOVA MACHINERY" проведуть ряд демо-показів, а для аграріїв східних провінцій компанія візьме участь у найбільшій в країні сільськогосподарській виставці - Canada's Outdoor Farm Show (10-12 вересня). 

На Ag in Motion канадські фермери познайомилися з короткою дисковою бороною ДУКАТ-6 в класичній комплектації, забезпеченою прутково-клітьового катком. Аграріїв зацікавила опція змінних катків, яка дозволяє підібрати потрібний варіант для певних ґрунтово-кліматичних умов.

Також було відмічено високу якість збірки агрегату і переваги ресорної 3D-стійки, що знижує витрату палива і підвищує ресурс роботи машини. Масу позитивних відгуків отримала оригінальна розробка компанії - необслуговуваний підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT з трирівневим ступенем захисту.

Осінній сезон в Канаді стартує в середині вересня і місцеві фермери чекають збиральної кампанії, щоб спробувати українську техніку в роботі.

 

Джерело

Читати 498 разів Останнє редагування Четвер, 01 серпня 2019 11:18

Корисні посилання