Вівторок, 20 серпня 2019 00:00

"Лозівські машини" презентували польовий культиватор "Флорін"

На Дні поля українська компанія LOZOVA MACHINERY презентувала одразу декілька новинок.

Продовжуючи знайомити агровиробників з новими моделями сільгосптехніки, "Лозівські машини" представили польовий культиватор "Флорін" з шириною захвату 8 метрів. Агрегатування машини здійснюється трактором від 200 к. с.

Знаряддя призначене для передпосівної підготовки по зораному фону, а також лущення легкої стерні, закладення добрив і знищення бур'янів.

Багатофункціональний "Флорін" максимально орієнтований на індивідуальні потреби аграріїв і підвищення прибутковості агрогосподарств.

Модель передбачає комплектацію будь-яким з трьох варіантів стійок – ресорною, підпружиненною або пружинною. Залежно від конкретних польових задач і умов фермер може вибрати потрібну модифікацію.

Крім того, опціонально культиватор може бути забезпечений передніми ріжучими дисками і рубаючим катком для сверхпрохідності і більш ефективної роботи з великою кількістю органічної маси.

Також доступна установка прикотуючого катка і дворядної зубової пружинної борони. Оснащення додатковими робочими органами дозволяє сформувати однорідне посівне ложе, рівномірно розподіляючи грунт і пожнивні залишки.

"Флорін" вже пройшов польові випробування і поступив в продаж.

 

Джерело.

Читати 616 разів Останнє редагування Вівторок, 20 серпня 2019 11:57

Корисні посилання