П'ятниця, 10 квітня 2020 00:00

Уряд затвердив порядок здешевлення вітчизняної сільгосптехніки

Уряд підтримав проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва".

 

Державна підтримка надасть можливість с/г виробникам здешевити придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва на 25% і буде сприяти оновленню машинно-тракторного парку.

Про це в Уряді говорили давно і багато, проте остаточне рішення прийнято тільки тепер.

Постановою вдосконалюється і уточнюються окремі норми і положення Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва, зокрема в частині:

  • надання можливості сільгосптоваровиробникам отримати компенсацію вартості техніки та обладнання, придбаних в жовтні - листопаді 2019 за рахунок коштів, передбачених в державному бюджеті на 2020 рік на ці цілі.

Спрямування коштів здійснюється через уповноважений банк, з яким Мінекономіки підпише Меморандум про загальні принципи співробітництва.

Компенсація надаватиметься сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі в розмірі 25 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ).

Читати 257 разів

Корисні посилання