Четвер, 16 квітня 2020 00:00

"Лозівські машини" відкрили нову сучасну виробничу лінію з виготовлення обприскувачів

У квітні 2020 року LOZOVA MACHINERY відкрили нову сучасну виробничу лінію з виготовлення обприскувачів.

 

У компанії впевнені, що гарантія гарного врожаю – своєчасне добриво рослин і захист полів від шкідників. Саме для цих цілей LOZOVA MACHINERY пропонують високоточний причіпний обприскувач – SPRAYMARC-3000. Вперше агрегат був представлений на ювілейному Дні поля LOZOVA MACHINERY в липні 2019 року.

Висока ефективність і продуктивність, абсолютна якість збірки і простота в експлуатації – ось лише деякі переваги SPRAYMARC-3000.

SPRAYMARC-3000 – це легкий, компактний і маневрений агрегат вагою 2290 кг, об'ємом бака 3000 л і шириною штанги 24-28 м. Правильне ранжування ваги допомагає машині зберегти баланс і відмінну стійкість як при повному, так і при порожньому баку. А використання повністю алюмінієвої штанги забезпечує її відмінну стабілізацію при роботі. Крім того, штанга нечутлива до дії агресивних розчинів.

Транспортна ширина обприскувача – 2,5 м, мінімальна необхідна потужність трактора – 80 к. с.

Завдяки широкому діапазону регулювання висоти розташування штанги, SPRAYMARC-3000 може легко обробляти поля з рослинами висотою до 50 см.

Можливість гідравлічного нахилу штанг дозволяє SPRAYMARC-3000 впевнено почувати себе і забезпечувати високоякісне обприскування при роботі на схилах. Кожна штанга має можливість індивідуального розкладання на ширину від 12 до 24 м.

Всі баки агрегату забезпечені високоефективною миючою системою. Ще одна унікальна особливість обприскувача – спеціальна форма основного бака, яка не має гострих кутів, тому резервуар дуже просто миється, і вода швидко зливається.

Аграрії можуть спробувати обприскувач в дії, SPRAYMARC-3000 вже надійшов у серійне виробництво і доступний у продажі.

 

Джерело

Читати 655 разів

Корисні посилання