Четвер, 21 серпня 2014 08:05

Асоціація «Украгромаш» стала більше і организованіша

Склад Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» поповнився ще однією компанією, а склад її керівних органів - ще одним представником. Такі результати чергових Загальних Зборів Асоціації, що відбувся 22.05.2013 р в рамках найбільшої в Україні галузевої виставки «АГРО-2013». 
 
В ході роботи зборів заступником голови ради Асоціації обрано один з найбільш активних її представників - Олександр Анатолійович Олійник, глава наглядової ради ТОВ НВП «БілоцерківМАЗ». 
 
Крім того, до складу Асоціації прийнято підприємство ТОВ «Сільмаш». Повноважним представником компанії в Асоціації став її директор - Сергій Васильович Літун. 
 
Також в ході заходу розглядалося ряд питань, що стосуються перспективних напрямків підтримки та стимулювання розвитку вітчизняного сільгоспмашинобудування, згідно з якими організовується робота Асоціації «Украгромаш» в 2013 році, таких як співпраця її представників з державною компанією «Украгролізинг», митна політика держави в питаннях імпорту виробничого обладнання , матеріалів і комплектуючих для галузі, інші актуальні для галузі питання, зокрема - стан підготовки до проведення агропромислової виставки «Агроекспо 2013». 
 
 
Читати 829 разів Останнє редагування Четвер, 21 серпня 2014 08:05

Корисні посилання