Четвер, 21 серпня 2014 08:05

Організації машинобудівників України об'єднують зусилля для розвитку галузі

Асоціація «Украгромаш» та Федерація роботодавців машинобудівної промисловості об'єднають зусилля для проведення ефективної роботи щодо забезпечення розвитку, підтримки і захисту підприємств українського машинобудування. Про це йдеться в тексті меморандуму, підписаного керівниками цих організацій. 
 
Документ, підписаний головою ради Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш» Павлом Штутманом та головою Федерації роботодавців машинобудівної промисловості Григорієм Дашутіним, передбачає співпрацю цих організацій у питаннях захисту законних прав та роботодавців машинобудівної промисловості, контролю за дотриманням законодавства, попередження правопорушень у податковій сфері і т.д. 
 
На думку сторін, удосконалення як українського машинобудування в цілому, так і сільськогосподарського машинобудування, за яким урядом закріплено статус пріоритетної галузі економіки України, зокрема, а також створення прозорих умов ведення бізнесу є критично необхідними складовими для реалізації ефективної економічної і соціальної політики держави.
Читати 655 разів Останнє редагування Четвер, 21 серпня 2014 08:05

Корисні посилання