Четвер, 21 серпня 2014 08:06

Сергій Арбузов: Держава готова підтримати спільний проект ХМЗ і CLAAS

Уряд готовий підтримати спільний інвестпроект Херсонського машинобудівного заводу (ХМЗ) і німецької сільгоспмашинобудівної компанії CLAAS з виробництва сучасних комбайнів. Про це повідомив перший віце-прем'єр міністр України Сергій Арбузов на засіданні Кабміну в середу, 1 серпня (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=246558638&cat_id=244823857). 
 
Перший віце-прем'єр доручив міністрам аграрної політики та продовольства Миколі Присяжнюку і міністру економічної політики і торгівлі Ігорю Прасолову вивчити умови проекту і розглянути можливість надання під нього державних гарантій. 
 
Сергій Арбузов повідомив також, що виробництво в рамках проекту, вже випускає перші одиниці машин, розроблених спільно ХМЗ і CLAAS. 
 
«Перші тестові комбайни зійшли з конвеєра. Запланований обсяг виробництва до 2020 року - 7688 одиниць, в тому числі в 2013 році - 350 одиниць. Компанія «CLAAS» планує інвестувати в проект кошти в розмірі 1,7 мільярдів гривень », - зазначив перший віце-прем'єр. 
 
У числі іншого, він зупинився також на підведенні підсумків вступної кампанії до вузів України, зазначивши що відбулися в структурі прийому зміни: 
 
«Головна ознака нинішньої вступної кампанії - значно змінено структуру прийому за напрямами підготовки. Перш за все, враховувалися потреби системних галузей економіки. Були збільшені обсяги прийому за природно-математичними і інженерними напрямками та спеціальностями », - підкреслив Арбузов.
Читати 663 разів Останнє редагування П'ятниця, 19 вересня 2014 08:11

Корисні посилання