Середа, 20 серпня 2014 03:00

ХХIІ Міжнародна виставка-ярмарок «Агро-2010», м.Київ

ПП ВКФ «Велес-Агро» 

Більше 5000 відвідувачів побувало на стенді компанії ПП ВКФ «Велес-Агро» під час самої представницької виставки Української агропромислової індустрії. АГРО-2010 проходила в Києві з 15 по 19 червня на території Національного Виставкового Центру України. 

Цього року наша виставкова експозиція була найбільшою, ніж коли б то не було раніше. Використовуючи кожну п'ядь майданчики з 600m2, ми представили до огляду 34 експоната своєї продукції. Впродовж минулої з підстави 13 років, ґрунтообробна техніка компанії ПП ВКФ «Велес-Агро» завоювала певний кредит довіри серед фермерських господарств. Саме тому дебютний примірник сівалки для зернових культур постійно перебував у фокусі уваги, залучаючи найбільше число відвідувачів стенда. В свою чергу, ми збирали цікаві запитання та пропозиції, вивчаючи купівельний попит для того, щоб запустити в серію саме той агрегат, якого очікують фермери. 

Найважливішим результатом виставки є нові бізнес зв'язку з Українськими та іноземними компаніями, фермерськими господарствами, які належить трансформувати в плідну довготривалу співпрацю з компанією Велес-Агро.

Читати 930 разів Останнє редагування Середа, 20 серпня 2014 16:02

Корисні посилання