Середа, 20 серпня 2014 03:00

Виставка «АгроПром - ПОЛТАВА» - форум досягнень аграріїв Полтавщини.

ТОВ НВП "БілоцерківМАЗ" 

У листопаді 2011 року в м.Полтава проводилась виставка досягнень агропромислового сектора, приурочена темі розвитку українського села і насиченню вітчизняного ринку якісною продукцією. 

В день урочистого відкриття виставки були присутні офіційні особи: мер міста Мамай О.Ф., заступник голови Полтавської облдержадміністрації Замикула В.В. 

У виступі Замикула В.В. було особливо відзначено участь ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» у виставці АгроПром-Полтава, як одного з найбільших вітчизняних виробників сільгосптехніки. Стенд нашого заводу відвідали понад 100 представників господарств, в т.ч. господарства Полтавської, Сумської та Харківської областей, а також представники органів її виконавчої влади. Зокрема, високо оцінив техніку ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ» голова Великобагачанської райдержадміністрації Кордубан В.В. 

Відвідувачів насамперед цікавили питання ціни на техніку, її модернізації, придбання в кредит і доставки. Представники адміністрації виставки висловили свою вдячність і подяку за нашу участь у виставці.

 

Читати 1084 разів Останнє редагування Середа, 20 серпня 2014 16:04

Корисні посилання