Четвер, 20 листопада 2014 16:47

Велес-Агро» розширив асортимент продукції напівнавісними оборотними плугами

До нового сезону одеський виробник розширив асортимент ґрунтообробних машин лінійкою напівнавісних оборотних плугів ПОН у комплектації від 5 до 8 корпусів. Презентували новинку в Києві на міжнародній виставці «ІнтерАГРО-2014».

Агрегат призначений для гладкої оранки різних типів ґрунтів під зернові і технічні культури на глибину до 35 см.

Конструкція характеризується міцною рамою, що складається з балок квадратного перетину, які шарнірно кріпляться між собою. З одного та іншого боків основна балка рами шарнірно з'єднана поворотною балкою з несучою балкою. Основна балка також обладнана діагональним упором, що з'єднує основну балку і задню поворотну балку. З боку, що примикає до трактора, дишло оснащене вузлом кріплення, а з протилежного — механізмом з двома опорними колесами.

Інженери попрацювали над високою маневреністю плуга для його швидкого розвороту на вузьких смугах. Агрегат якісно обробляє кромку поля, а також місця уздовж канав і огорож. Конструкція передбачає можливість транспортувати плуг на високій швидкості (до 20 км/год.), не перевантажуючи навіску трактора.

ПОН оснащуються корпусами зі смуговим відвалом. Передбачені комплектації з 5, 6, 7 та 8 корпусами. Ширина захвату корпусу легко змінюється і становить 33, 38, 44 чи 50 см. Максимальна ширина захвату плуга — 4 м. Робоча швидкість становить 8—10 км/год. Потреба в потужності — від 225 к. с. для ПОН-5-40 до 330 к. с. — для ПОН-7-40+1.

Додамо, що оборотні плуги є новим видом продукції для «Велес-Агро»: до цього підприємство пропонувало класичні навісні плуги та дискові плуги.

Докладніше про технічні характеристики новинки — на сайті виробника.

Читати 958 разів

Корисні посилання