П'ятниця, 21 листопада 2014 08:30

У Таджикистані готові збирати харківські трактори

В «Дангарі» з’явиться українсько-таджицьке підприємство зі збірки тракторів виробництва ХТЗ   

Таджикистан зацікавився українськими тракторами. Так, нещодавно таджицька сторона підтвердила свою зацікавленість в організації збірки харківських тракторів на базі вільної економічної зони «Дангара».
Про це з посиланням на заступника голови обласної державної адміністрації Юлію Світличну, інформує прес-служба Харківської ОДА.
Днями відбулась зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла України в Таджикистані Віктора Нікітюка з керівництвом вільної економічної зони «Дангара» (Хатлонська область, Таджикистан) на якій обговорили можливість створення спільного українсько-таджицького підприємства зі збірки тракторів виробництва ХТЗ на базі згаданої ВЕЗ.
У ході зустрічі таджицька сторона підтвердила свою зацікавленість в організації збірки харківських тракторів і поглибленні міжрегіонального співробітництва 
«Організація збірки сільськогосподарських тракторів виробництва ХТЗ в Республіці Таджикистан стане перспективним напрямом співробітництва між Харківською та Хатлонською областями. Реалізація цього проекту є економічно вигідною для обох сторін. Харківщина зацікавлена в освоєнні перспективного ринку і створенні спільного виробництва тракторів на території Хатлонської області, що дасть змогу забезпечити цей регіон продукцією сільгоспмашинобудування, яка користуватиметься попитом з огляду на його аграрну спрямованість», — зазначила Юлія Світлична.

 

http://agravery.com/ua/tehnika/show/u-tadzhikistani-gotovi-zbirati-harkivski-traktori

Читати 867 разів

Корисні посилання