Середа, 03 грудня 2014 00:00

Мінагрополітики: Майже вдвічі збільшено дохід ДПЗКУ від реалізації продукції

За підсумками 10 місяців 2014 року фінансовий результат ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» від операційної діяльності склав 988,1 млн грн, коли за цей же період минулого року збиток становив 25 млн грн. Про це, за інформацією прес-служби підприємства повідомив директор фінансово-економічного департаменту Ярослав Смакота.

 

 

«Чистий дохід корпорації від реалізації продукції за 10 місяців поточного року  складає 4,901 млрд грн, що майже вдвічі перевищує показник відповідного періоду минулого року – 2,770 млрд грн, а валовий прибуток ДПЗКУ збільшився більш ніж у 5 разів та становить 720,6 млн грн - сказав він.

«Основні фінансові показники держкорпорації покращилися завдяки активізації кредитно-інвестиційної діяльності (виконання контракту з Ексімбанком КНР) та експортної діяльності, нових напрямів роботи, підвищенню ефективності заготівельної діяльності на філіях ПАТ «ДПЗКУ» і збільшенню обсягів перевалки зернових культур», - підкреслив Ярослав Смакота.

За його словами, у зв’язку із значною девальвацією української гривні в 2014 року, внаслідок переоцінки валюти неопераційні курсові різниці склали 1,6 млрд грн, що негативно вплинуло на фінансовий результат від звичайної діяльності (- 844,8 млн. грн).

Прес-служба Мінагрополітики

Читати 748 разів

Корисні посилання