Понеділок, 12 січня 2015 00:00

Джеффрі Пайєтт: Відновлення аграрного сектору України можливе за сезон

Під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з Послом США Джеффрі Пайєттом, що відбулася 6 січня, сторони обговорили шляхи та методи виходу української аграрної продукції на світові ринки збуту. 

Олексій Павленко розповів про зміни в галузі, що нині відбуваються та успіхи, що вже вдалося досягти. Міністр сказав, що планує налагоджувати контакти з аграрним бізнесом, формувати позитивний імідж аграрної України. Для цього планується вже найближчим часом участь українського бізнесу і посадовців у тематичних міжнародних форумах, конгресах, тощо.

Вже тепер Україні є чим дивувати, в гарному сенсі, іноземних партнерів. Так, наприклад, виробництво курятини показує неймовірний ріст - уп’ятеро. Це підтверджує правильність реформ і перевагу євроінтеграції України.

Джеффрі Пайєтт привітав такі успіхи і зазначив, що вірить у швидке відновлення аграрного сектору України «якщо, приміром, економіці, енергетиці потрібні роки для відродження, то аграрному сектору вистачить і сезону, я в це вірю».

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко також закликав учасників різноманітних груп вносити свої пропозиції, для того щоб формувати нові законодавчі ініціативи, спрямовані, в першу чергу, на полегшення ведення бізнесу. Мінагрополітики готове до тісної, продуктивної роботи і надасть всю необхідну допомогу таким процесам.

Читати 677 разів

Корисні посилання