Вівторок, 07 квітня 2015 00:00

Міністерство економічного розвитку і торгівлі має намір скасувати обов'язкову сертифікацію продукції з низьким рівнем ризику для життя і здоров'я

Міністерство економічного розвитку і торгівлі має намір скасувати обов'язкову сертифікацію продукції з низьким рівнем ризику для життя і здоров'я.

Відповідний проект наказу розміщено на сайті Мінекономрозвитку.

Згідно з документом, обов'язкова сертифікація буде скасована для груп товарів, щодо яких діють технічні регламенти, узгоджені з ЄС.

У зв’язку з цим втратять чинність накази Держстандарту «Про затвердження Правил обов’язкової сертифікації дорожніх транспортних засобів, їх складових та приладдя» (від 17.01.1997 р. №23) і «Про затвердження Правил обов’язкової сертифікації харчових продуктів» (від 2.06.1997 р. №322).

Нагадаймо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило про намір скасувати дозволи на імпорт товарів, які перебувають під регіональним наглядом, а також скасувати дозволи на випробування гірничошахтного обладнання. Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в рамках дерегуляції планує в три етапи скоротити кількість і функції регулювальних органів, а також додатково скасувати 177 ліцензій та дозвільних документів.

 

Джерело - http://agravery.com

Читати 685 разів Останнє редагування Вівторок, 07 квітня 2015 13:27

Корисні посилання