Вівторок, 05 травня 2015 00:00

Україна співпрацюватиме з Туркменістаном в сфері АПК

Для України важливо розвивати торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з Туркменістаном. Зокрема, у створенні спільних сільськогосподарських та переробних підприємств.

Про це заявила торговий представник України Наталія Микольська під час відкриття засідання Української частини Спільної міжурядової українсько-туркменської комісії з питань економічного і культурно-гуманітарного співробітництва.

«Програма Уряду визначає завдання вдвічі збільшити експорт до 2019 року. Тому  позитивна динаміка у співробітництві з Туркменістаном робить його перспективним та наше завдання забезпечити подальший розвиток відносин. При цьому важливо працювати з українським бізнесом для визначення пріоритетів та найбільш перспективних сфер співпраці», — зазначила Наталія Микольська.

Серед перспективних напрямів співпраці сільське господарство, а саме, створення спільних сільськогосподарських та переробних підприємств, поставки сільськогосподарської техніки на туркменський ринок та створення мережі сервісних центрів з її обслуговування.

 

Джерело - http://agravery.com

 

Читати 684 разів

Корисні посилання